Edirnemde | Edirne Kent Rehberi

AMAN DİKKAT!Belediye Uyardı!Edirne Belediye Başkanlığı, dolandırıcılara itibar edilmemesi konusunda uyarıda bulundu. | Edirnemde | Edirne Kent Rehberi
AMAN DİKKAT!Belediye Uyardı!Edirne Belediye Başkanlığı, dolandırıcılara itibar edilmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Edirne Belediye Başkanlığı, dolandırıcılara itibar edilmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Edirne Belediye Başkanlığından yapılan yazılı açıklamayla; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ve belediye başkan yardımcılarının isimlerini kullanılarak para talep edildiğini belirtilerek, bu ve buna benzer olaylara itibar edilmemesi istendi.

Edirne Belediye Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada şunlara yer verildi:

“Kimliği belirsiz bazı kişi veya kişilerin Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan’ın ve belediye başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak telefonla para talep ettikleri bilgilerine ulaştık. Vatandaşlarımız, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, başkan yardımcılarının, müdürlerin ve belediye personelinin adının kullanıldığı bu tür telefonlara hiçbir suretle itibar etmemelidir. Vatandaşlarımız böyle bir durumla karşı karşıya kaldıklarında İl Emniyet Müdürlüğü’ne ve Belediye Özel Kalem Müdürlüğümüze 0 284 225 10 24 numaralı telefona bilgi verebilirler. Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık girişiminde bulunan şahıslara asla ve asla itibar etmemelerini rica eder, kamuoyuna saygıyla hatırlatırız.”

750 kez görüntülendi. / 25-01-2017 tarihinde eklendi.

Scroll