Edirnemde | Edirne Kent Rehberi

Çorluda büyük rezalet ! | Edirnemde | Edirne Kent Rehberi
Çorluda büyük rezalet !

Çorluspor 1947 ile Edirnespor takımları arasında Çorlu General Basri Saran Stadyumu’nda oynanan maçta Çorluspor taraftarları Edirnespor Başkanı Savaş Üner ve Yöneticilere , Edirne Belediyesi BaşkanYardımcısı Hakan İşcan'a Saldırarak Darp ettiler.


 

 


Protokol tribününde Olmaması gereken Alkollü ve Uyuşturucu madde etkisinde oldukları iddaa edilen şahıslar devre arasında saldırıyı gerçekleştirdiler.

 

Ev sahip takımın Kulüp başkanı ve yöneticileri olayları bastırmak yerine olayın içinde hareket ettiklerinden dolayı olayların çok daha büyüdüğü gözlerden kaçmadı. Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri olaylar bittikten sonra ve darp olayları gerçekleştikten sonra müdahale etmesi tepkilere yol açtı.  

Edirnespor Yöneticileri Can Güvenliği kalmadığından dolayı kendi isteğiyle stad dışına çıktılar. Olay sonrasında Hastaneye götürülen Edirnespor yöneticileri ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan Darp Raporu alarak Saldırganlardan Şikayetçi oldular.  

Ayrıca Çorlu'da bulunan medya mensuplarının olayı edirnespor Yöneticileri tarafından çıkarıldı algısıyla Ulusal ve yerel basına servis ettikleri haberin gerçekleri yansıtmadığını ve uydurma yazıldığını belirten Edirnespor Başkanı Savaş Üner bu haber ve habere yer veren kurumlara yasal işlem başlatacaklarını bildirdiler. 


Kaynak : EdirneYerelHaber

808 kez görüntülendi. / 23-01-2017 tarihinde eklendi.

Scroll