Edirnemde | Edirne Kent Rehberi

DİKSİYON KURSUNDA YENİ DÖNEM | Edirnemde | Edirne Kent Rehberi
DİKSİYON KURSUNDA YENİ DÖNEM

Türkçe’yi doğru, güzel ve etkili konuşmak için Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Diksiyon Kursu’nun 40. Dönem kayıtları 10 Mart 2017 Cuma Günü sona eriyor.Etkileyici ve renkli bir konuşma için gerekli ipuçlarının paylaşılacağı ve uygulamalarla öğrenilen yeni bilgilerin hayata geçirileceği yeni dönem diksiyon kursu 17 Mart -18 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Edirne Belediye Personeli Diksiyon Eğitmeni Sabahattin Bostancıoğlu tarafından verilen eğitimlerle iletişim ve yaşam dili olan Türkçe’yi doğru, güzel, etkili kullanarak kişilerin kültürel gelişimlerini sağlanması amaçlanacak. Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurs salı ve cuma günleri 18.00 – 20.00 saatleri arasında Engelsiz Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Diksiyon Kursu’na katılmak isteyenler; Şükrüpaşa Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi’nde yer alan Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ne bir adet fotoğraf ile müracaat edebilir, ayrıca 0284 236 00 12 numaralı hattan detaylı bilgi alabilirler. 

1806 kez görüntülendi. / 28-02-2017 tarihinde eklendi.

Scroll