Edirnemde | Edirne Kent Rehberi

SARAÇLARDA 14 ŞUBAT KONSERİ | Edirnemde | Edirne Kent Rehberi
SARAÇLARDA 14 ŞUBAT KONSERİ

Edirne Belediye Başkanlığı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle ‘Sevgililer Günü Konseri’ düzenleyecek. Trakyalıların yakından tanıdığı Sinem Senna ve Gökhan Yeniada şarkılarıyla Edirnelilere muhteşem bir akşam yaşatacak.


         


Edirne Belediye Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü coşkusunu sokaklara taşıyacak. 14 Şubat 2017 Salı Günü Saat: 19.30’da Saraçlar Caddesi’nde düzenlenecek olan konserde Edirnelilerin,  yakından tanıdığı ve sevdiği yerel sanatçılar yer alacak. Sinem Senna ve Rising Star Türkiye yarışması ile  Edirne'yi, Edirne'nin tarihini, kültürel ve doğal güzelliklerini Türkiye’ye ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla Edirne Belediyesi'nin katkılarıyla hazırlanan ‘Bülbülüm Altın Kafeste’ türküsüne hazırlanan klipte de yer alan Gökhan Yeniada şarkılarıyla Edirnelilere farklı bir gece yaşatacak.

               

Bir ülkede sevginin, barışın ve kardeşliğin çok önemli olduğuna dikkat çeken Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  “Sevginin, huzurun, barışın, güvenin ve kardeşliğin başkenti Edirne’de, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevginin değerini bir kez daha hatırlayacağız. Ücretsiz düzenleyeceğimiz konsere tüm Edirne Halkı’nı davet ediyorum” dedi.

2794 kez görüntülendi. / 09-02-2017 tarihinde eklendi.

Scroll