Edirnemde | Edirne Kent Rehberi

Kurumsal | Edirnemde | Edirne Kent Rehberi

KURUMSAL

Edirnemde.Com fotoğraflarla desteklenen zengin içeriğiyle Edirne’yi çeşmelerinden, camilerine, Kırkpınar peşrevinden, el sanatlarına ve haberlerine kadar pek çok yönüyle ziyaretçilerine sunan bir nevi Edirne ansiklopedisidir. Bu özelliklerine ilave olarak, Edirne içi erişimi kolaylaştırmak için bünyesinde firma rehberi, personel ve 2. el ilan sistemi, mesajlaşma sistemi ile Edirne Kent Rehberidir.

Her sayfada yer alan ana menü (üstte) ve alt menülerle ya da üye girişiyle karşınıza çıkan Panel  vasıtasıyla sitemizi gezmeniz mümkündür. Araştırdığınız, merak ettiğiniz bir konuda yer alan bir kelimeyi “arama” bölümüne yazarak ilgili konulara ulaşmanız mümkündür. Sitemizin üst bölümünde yer alan “Kaynakça” sayesinde Edirne’yi satır satır okuyabilirsiniz. Firmalar altında bulunan "Firma Ekle" Seçeneği ile İş yerinizi ekleyebilir insanların size ulaşımını kolaylaştırabilirsiniz. İş yerinize personel, aracınıza müşteri bulmanızda Edirnemde sistemi içerisinde mümkündür.

Her konunun altında yer alan “bu konu hakkında yorum yapmak için tıklayınız” bölümü sayesinde o konuyla ilgili düşündüğünüz bir eksiklik ya da başka bir kaynağa göre farklılık görüyorsanız, bunu belirtmeniz mümkündür.

Edirnemde.Com hakkında ya da Edirne ile ilgili paylaşmak istediğiniz her türlü bilgi, görüş ya da düşünceyi info@edirnemde.com aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Saygılarımızla, Edirnemde Ailesi.

Scroll